اخباراخبار آملاخبار مازندرانورزشی

بهروز عطایی : خوشحالم که بردیم

‍ بهروز عطایی: شناخت نداشتن از تیم حریف کار را برایمان دشوار کرده بود اما خوشحالم که به پیروزی رسیدیم

بهروز عطایی سرمربی تیم کاله آمل پس از کسب پیروزی مقابل پیام مشهد اظهار داشت: بازی نسبتا خوبی را از سوی دو تیم شاهد بودیم و هر دو تیم شناخت اندکی از یکدیگر داشتیم اما با گذشت زمان بازی در سِت های بعدی موفق شدیم تا تیم مشهد را آنالیز کنیم.

وی در رابطه با وضعیت تیم پیام مشهد افزود: تیم مقابل بسیار خوب بازی کرد و بازیکنان باکیفیتی را نیز در اختیار داشت و با زمان کوتاهی که برای جمع کردن تیم داشتند موفق شدند تا تیم خوبی را راهی لیگ برتر کنند و مطمئن باشید که این تیم هفته به هفته بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم کاله آمل در رابطه عملکرد بازیکنان جوان این تیم نیز بیان داشت: تیم کاله امسال از جوان های بسیار خوبی تشکیل شده است که یکی از ویژگی های جوانی غرور است که نباید بازیکنان ما دچار غرور شوند.

عطایی در پایان در رابطه با دیدار هفته آینده تیم خود با تیم شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: بازی بسیار سختی را در پیش خواهیم داشت و از شانس بد ما تیم تبریز هم این هفته با قرعه استراحت رو به رو بوده است و نمی توانیم تیم آنها را آنالیز کنیم اما تیم ما هر هفته طبق برنامه خود پیش می رود و همیشه از بازیکنانم میخواهم که یک بازی خوب و تماشاگر پسند را ارائه بدهند.

گفتگو: علی گرجی پور

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا