اخباراخبار آملاخبار مازندرانورزشی

پیش بازی کاله آمل و شهرآرا مشهد

 

میزبانی شاگردان عطایی از شهرآرا مشهد در آمل

تیم کاله آمل در هفته نخست لیگ برتر والیبال کشور در آمل میزبان تیم شهرآرا مشهد خواهند بود.

به گزارش آمل زیبا، لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه هفته جاری با انجام 6 دیدار در شهرهای اردکان، سیرجان، آمل، تهران، ارومیه و گنبد پیگیری خواهد شد.

بهروز عطایی که امسال نیز در تیم کاله آمل حضور دارد برخلاف سال های اول حضور در این تیم امسال نیز مانند سال گذشته از ترکیب بازیکنان بسیار جوان و حتی بازیکنان جوان تر و گمنام نسبت به سال گذشته استفاده می کند.

کاله ای ها که در سال های اخیر حتی با کمترین هزینه نیز نتایج مطلوبی را در لیگ برتر والیبال کسب می کردند و بازیکنان زیادی را به سطح اول والیبال کشور معرفی کردند در اندیشه این هستند تا امسال نیز به کارگاه بازیکن سازی تبدیل شوند.

نماینده استان مازندران در لیگ برتر والیبال که چند تن از بازیکنان خوب و تاثیر گذار تیم خود در سال گذشته یعنی امیرحسین اسفندیار،جواد کریمی،رسول آقچلی،رضا عابدینی و ابوالفضل قلی پور را در اختیار ندارد و هر کدام به شکلی از این تیم جدا شده اند با جذب بازیکنان جوانتر و بومی تیم خود را راهی لیگ برتر کردند.

بهروز عطایی که چندی پیش زمزمه هایی مبنی بر حضورش در تیم شهرداری ارومیه و جدا شدن از تیم کاله به گوش می رسید پس ازکش و قوس های فراوان بازهم در جمع آملی ها ماندگار شد و در آنسوی میدان نیز جبار قوچان نژاد سرمربیگری تیم تازه لیگ برتری شده شهرآرا مشهد را بر عهده دارد و با جذب چند بازیکن خوب و ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه تیم خوبی را در مدت زمان کم برای حضور در لیگ برتر والیبال آماده کرده است.

تیم شهر آرا مشهد هفته گذشته به دنبال جذب عادل غلامی ملی پوش سابق و آملی تیم خاتم اردکان بوده است که حتی غلامی چند جلسه تمرینی را نیز با تیم مشهدی پشت سر گذاشت اما سر انجام با این باشگاه به توافق نرسید و در نهایت به تیم خاتم اردکان پیوست.

مسابقات هفته اول لیگ برتر والیبال به شرح زیر خواهد بود:

چهارشنبه 25 مهرماه

اردکان؛ ساعت 16: خاتم اردکان – شهرداری ورامین

سیرجان؛ ساعت 16: فولاد سیرجان ایرانیان – درنا ارومیه

آمل؛ ساعت 16: کاله آمل – شهرآرا مشهد

تهران؛ ساعت 16: سایپا – عقاب نهاجا

ارومیه؛ ساعت 16: شهرداری ارومیه – پیکان

گنبد؛ ساعت 16: شهرداری گنبد – شهروند اراک

شهرداری تبریز : (استراحت)

 

علی گرجی پور / آمل زیبا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا