اخباراخبار آملاخبار مازندرانورزشی

قوچان نژاد: بازیکنانمان هنوز به هماهنگی نرسیدند

‍ قوچان نژاد: بازیکنانمان هنوز به هماهنگی نرسیدند

سرمربی تیم والیبال پیام مشهد با اشاره به اینکه شرایط روحی تیم در بازی خوب نبوده است گفت: برای باختن به آمل نیامده بودیم.

جبار قوچان‌نژاد پس از شکست مقابل کاله آمل اظهار داشت: بازی خوبی را از سوی دو تیم شاهد بودیم و بچه‌های ما نیز با تمام توانشان به میدان رفته بودند چون ما برای باختن به تیم کاله به آمل نیامده بودیم اما باید برخی شرایط را نیز در نظر بگیریم.

وی افزود: تیم ما حدود یک هفته است که تشکیل شده و هیچ زمانی برای انجام بازی تدارکاتی و هماهنگی بازیکنان نداشتیم و امروز ناهماهنگی‌هایی در تیم ما وجود داشت که امیدواریم با گذشت زمان برطرف شود.

سرمربی تیم پیام مشهد گفت: خدا را شاکریم که پس از چند سال دوباره نماینده‌ای از مشهد به لیگ برتر والیبال آمد و امیدواریم که بتوانیم جایگاه خوبی را در جدول از آن خود کنیم.

قوچان‌نژاد در رابطه با داوری این دیدار بیان کرد: بنده هیچ‌‌گاه باخت تیم خود را به گردن داور مسابقه نمی‌اندازم و امروز در چند صحنه به داوری اعتراض کردیم که طبیعی است و نافعی از داوران خوب کشورمان است و باید به نظر وی احترام می‌گذاشتیم.

سرمربی تیم پیام مشهد در مورد جذب سید محمد موسوی خاطرنشان کرد: محمد موسوی بازیکن باکیفیتی است و قصد داشت که امسال بیرون بنشیند و برای تیمی بازی نکند اما بنده با صحبت‌هایی که با او انجام دادم به او گفتم که بازی نکردن به ضرر خودت و تیم ملی است و او تصمیم گرفت که برای اینکه از شرایط بازی دور نماند به تیم ما بپیوندد و در هفته‌های آینده نیز می‌توانیم از او استفاده کنیم.

وی در رابطه مبلغ قرارداد موسوی گفت: مبلغ قرارداد بازیکنانی مثل موسوی بسیار بالا است ما آن را کتمان نمی‌کنیم اما با او وارد مذاکره شدیم و با یک قیمت منطقی با او به توافق رسیدیم.

گفتگو: علی گرجی پور

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا