اخباراخبار آملاخبار مازندرانسلامت

فرماندار ویژه آمل : احداث کشتارگاه جدید در آمل اجرایی می‌شود

به گزارش آمل زیبا به نقل از روابط عمومی فرمانداری آمل، سید جعفر رسولی در بازدید کشتارگاه آمل همراه با جمعی از مسئولان شهرستان، از احداث کشتارگاه جدید در یکی از مناطق شهری خبر داد و گفت: شهرداری در اسرع وقت زمینی را جهت احداث کشتارگاه جدید در نظر بگیرد و باید در اسرع وقت نسبت به انتخاب پیمانکار اقدام شود.

وی با بیان اینکه هرچه سریعتر باید برای گرفتن مجوزات لازم از مراجع ذیربط و ساخت کشتارگاه جدید اقدام شود، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه وجود کشتارگاه در این منطقه از شهر موجب آزار و اذیت همشهریان عزیز می‌شود هرچه سریع‌تر باید کشتارگاهی که در شأن هم‌شهریان عزیز آملی اجرایی شود.

فرماندار ویژه آمل این امر را نیاز به مساعدت و پیگیری‌های لازم توسط شهرداری، محیط‌زیست، دامپزشکی و دیگر ادارات ذیربط دانست و افزود: جهت تهیه زمین و دیگر امکانات مورد نیاز برای احداث یک کشتارگاه مدرن و پیشرفته که بتواند نیاز شهرستان آمل و شهرهای همجوار را تأمین کند در منطقه‌ای که به هم‌شهریان آملی از لحاظ زیست‌محیطی آسیبی نرساند در نظر گرفته شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه هر چه سریع‌تر وضعیت این کشتارگاه باید مشخص شود، تصریح کرد: قطعا پس از ساخت کشتارگاه جدید نسبت به تعطیلی کشتارگاه موجود اقدام می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا