درکارگروه پسماند شهرستان آمل تاکيد شد:سايت زباله سوز در زمين پاساکش احداث می شود

به گزارش آمل زيبا و به نقل از روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل درکارگروه پسماند شهرستان آمل که به رياست سيد جعفررسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل و باحضور معاون برنامه ريزي فرمانداري، بخشداران و شهرداران و شوراهاي اسلامي شهرهاي آمل و امام زاده عبدالله (ع) و روساي ادارات محيط زيست و منابع طبيعي و ساير مسئولين برگزار شد، فرماندار آمل گفت: محل فعلي دفن زباله معضل بزرگي بوده که بيش از چند دهه براي اين شهرستان مشکل ساز بوده است، و اينک با تلاش و زحمات دکتر يوسفيان نماينده مردم آمل و حمايت مقام عالي وزارت کشور و استاندار محترم و ديگر مسئولين کشوري، استاني و شهرستاني زميني که بيش از چندين سال نتوانستيم براي محل دفن زباله تهيه کنيم هم اکنون در حال انجام مراحل قانوني تحويل مي باشد.

فرماندار آمل ضمن قدرداني مجدد از همه مسئوليني که در اين موضوع تلاش و حمايت نمودند، پشتيباني و عزم جدي وزير محترم کشور و استاندار محترم مازندران و نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي براي اختصاص اعتبار براي احداث سايت زباله سوز در زمين پاساکش را حائز اهميت دانست و از شهرداري آمل خواست تا هرچه سريعتر نسبت به انعقاد قرارداد و احداث زباله سوز در منطقه پاساکش اقدام نمايند.

سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل فرهنگ سازي زباله را بسيار مهم دانست و افزود: اين موضوع بايد فرهنگ سازي گردد و تفکيک زباله از مبدأ را در دستور کار قرار دهيم تا بتوان قسمتي از مشکل زباله را مردم خودشان حل نمايند.

احمد اميرسليماني شهردار آمل در اين جلسه با تاکيد بر اينکه زمين پاساکش محل دپوي زباله نيست، تصريح نمود: حتما در اين مکان سايت زباله سوز احداث خواهد شد.

شهردار آمل ضمن قدرداني از فرماندار ويژه شهرستان آمل بخاطر دغدغه اي که نسبت به حل مشکل زباله دارند، افزود: بسياري از اقدامات اداري و مطالعاتي منطقه پاساکش صورت گرفته است و با عنايت خداوند اين طرح در زمين پاساکش اجرا خواهد شد.

در پايان غلامحسين شفيع زاده رئيس شوراي اسلامي شهر آمل در جلسه پسماندگفت : خدا را شاکريم با پيگيريهاي فرماندار آمل و تلاش هاي دکتر يوسفيان ، امام جمعه و دادستان بحث زمين پاساکش حل گرديد و شوراي اسلامي وشهرداري هم مانند يک سرباز در حال خدمتگزاري به شهروندان خوب آمل هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *