اعتراض دانشجویان دانشگاه شمال ازکمبود اتوبوس برای ایاب وذهاب/شوکی به نام افزایش شهریه متغیر و ثابت دانشگاه

دانشجویان دانشگاه شمال امروز سه شنبه در تماس با آمل زیبا نسبت به کاهش سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان اعتراض کردند.

یکی از دانشجویان نیز در این زمینه گفت:به کمبود اتوبوس اعتراض داریم و در روز های گذشته بارها خواستار رفع این مشکل شده ایم ولی نتیجه ای نگرفته ایم.
وی یاداور شد:
دانشگاه تعداد اتوبوس های خود را از 13 به 10 کاهش داده است و همین امر دانشجویان را با مشکل روبرو کرده است.

افزایش شهریه متغیر و ثابت

یک دانشجو پس از اعلام نارضایتی از افزایش شهریه گفت:
چند رو بعد از انتخاب واحد به سامانه آموزش مراجعه کردم با کمال تعجب مشاهده کردم شهریه متغییر افزایش پیدا کرده است مگر می شود که شب بخوابند و صبح بلند شوند و بگویند که 20 درصد شهریه ها بالا رفت؟

این دانشجو در پاسخ به این سوال، مبنی بر اینکه آیا افزایش شهریه در راستای کیفی‌سازی و منفعت دانشجویان مثمر ثمر است، گفت :
تا به امروز شاهد ارتقاء کیفیت متناسب با افزایش شهریه در دانشگاه نبوده‌ایم

وی معتقد است:
افزایش بی‌روبه شهریه‌ها، قدرت تحصیل را برای دانشجویان علاقه‌.مند به تحصیل کاهش می‌دهد و در برخی مواقع موجب ترک تحصیل دانشجو از دانشگاه می‌شود.

1 دیدگاه دربارهٔ «اعتراض دانشجویان دانشگاه شمال ازکمبود اتوبوس برای ایاب وذهاب/شوکی به نام افزایش شهریه متغیر و ثابت دانشگاه»

  1. به بهانه های مختلف شهریه ها رو افزایش میدن و ساخت و ساز میکنن کسی هم کاری به کاریشون نداره ترم پیش هیچ پاسخی در برابر تجمعی که برای افزایش شهریه بود ندادن و با نشان دادن یک بخشنامه همه رو ساکت کردن این ترم باز میخوان چه بهانه ای بیارن خدا میدونه بخدا سر گنج نیستیم و همه مشکل مالی داریم این افزایش ها خیلی به ما فشار میاره
    مشکلات سرویس هم که دیگه عادی شده…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *