اخباراخبار آملاخبار مازندران

آملی ها میزبان ملی پوشان بسکتبال با ولیچر

اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال باویلچر در آمل برگزار شد

اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال باویلچربزرگسالان ایران برای حضوری پرقدرت در مسابقات پارآسیایی اندونزی از عصرپنجشنبه به میزبانی شهرستان آمل آغاز شد.

به گزارش آمل زیبا، سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر ایران در حاشیه برپایی این اردو، گفت: ۱۲ بازیکن منتخب زیر نظر کادر فنی تیم ملی تا ۲۸ شهریور در ۲ نوبت صبح و عصر تمرینشان را در سالن ورزشی شهید فلاح انجام می‌دهند.

محمدرضا دستیارافزود: این نخستین مرحله از اردوی تیم ملی پس از بازگشت از مسابقات جهانی آلمان بوده که به میزبانی شهرستان آمل درحال برگزاری است.
وی ادامه داد: خوشبختانه هم نفرات تیم ملی در این اردو حضور دارند و با توجه به اینکه فاصله زیادی از مسابقات جهانی آلمان تا اردوی آمل ایجاد نشده، خوشبختانه آمادگی نسبی بازیکنان نیز حفظ شده است.
سرمربی تیم ملی بسکتبال باویلچر ایران، از عملکرد تیم ملی درمسابقات جهانی آلمان تمجدید کرد و گفت، تیم ایران یکی از بهترین نمایش وعملکرد‌های خود را در دوره‌های گذشته این مسابقات داشته و توانسته برای نخستین بار توانسته جواز حضور در مسابقات پارالمپیک را کسب کند.
دستیار افزود: کسب مقام چهارمی جهان، اتفاقی نبوده و با تلاش وجدیتی که بازیکنان داشتند و حمایت خوب فدراسیون ورزش‌های جانبازان ومعلولان به دست آمد.
وی با بیان اینکه مرحله دوم وپایانی اردوی تیم ملی پیش از اعزام به بازی‌های پارآسیایی نیز از دوم تا دهم مهرماه برگزار می‌شود، یادآورشد، درصورت فراهم بودن شرایط امکان برگزاری اردوی تیم ملی در آمل وجود دارد، اما اگر شرایط فراهم نشد، این اردو درتهران برگزار خواهد شد.
تیم ملی بسکتبال باویلچرایران روز ۱۰ مهرماه عازم جاکارتا اندونزی برای شرکت در مسابقات پارآسیایی خواهد شد.
این تیم پیش از این نیز برای شرکت در مسابقات جهانی آلمان، تیرماه امسال درآمل اردوی آماده سازی برپا کرده بود.
مسعود فلاح مربی آملی در کادر فنی تیم ملی بسکتبال بزرگسالان حضور دارد و سرپرستی اردوی تیم ملی در آمل نیز بر عهده عباسعلی واحدی است.

 

.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا