اخبار

تقدیر سفیر جمهوری آذربایجان از برنامه سفیران

رضا حاکان تکین سفیر ترکیه در جمهور اسلامی ایران، با ارسال پیامی به رئیس صدا و سیما از حضور در برنامه «سفیران» کاری از شبکه پنج اظهار خوشوقتی کرد و گفت: پخش مکرر این برنامه در چارچوب دو دوره مهم، همچون ۲۲ بهمن و عید نوروز کهآغاز سال نوست موجب مزید امتنان اینجانب شد.

متن پیام به این شرح است:

جناب آقای دکتر عبدالعلی علی عسگری
ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

از شرکت در برنامه سفیران که در راستای هدف توسعه بیش از پیش روابط بویژه روابط اقتصادی /تجاری بین ترکیه و ایران و به منظور معرفی چشم انداز‌ها و فرصت‌های موجود و جدید به افکار عمومی و محافل فعال در زمینه تجارت و صنایع ایران در کانال ۵ سازمان صدا و سیمای ایران تهیه میشود بسیار خوشوقت گردیدم.

پخش مکرر برنامه مذکور در چارچوب دو دوره مهم، چون ۲۲ بهمن؛ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و عید نوروز کهآغاز سال نوست موجب مزید امتنان اینجانب گردید.

مایلم از تمامی دست اندرکاران و در راس آن جناب اقای دکتر عبدالله عبدی تهیه کننده محترم برنامه که زمینه تهیه این برنامه را به شکلی بسیار حرفه ای، دقیق، روان و جذاب را فراهم نمود تشکر نمایم.

بر این باورم تهیه برنامه‌هایی از سوی آن سازمان محترم که مشوق روابط دو کشور در زمینه‌هایی از قبیل: اقتصادی، فرهنگی و گردشگری بوده و پیوند‌های عمیق بین ملت هایمان را بیش از پیش تقویت نماید، به روابط همسایگی و برادری بین کشور هایمان کمک بسزایی خواهد نمود.

بدینوسیله با تقدیم بهترین آرزو‌ها عید نوروز را تبریک گفته و امیدوارم سال نو پیام آور صلح، آرامش و رفاه برای ملتهایمان و کل منطقه باشد.

بر اساس این گرازش، سفیران در سومین بخش از سلسله گفت‌وگوهای مشروح «برنامه سفیران» با سفرای کشورهای مختلف، با رضا هاکان‌تکین سفیر کشور ترکیه در جمهوری اسلامی ایران به گفت‌وگو نشست.

فصل اول برنامه تلوزیونی «سفیران» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج در ۷ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی عبداله عبدی تهیه و تولید شده است. در این برنامه با سفرای کشور‌های مختلف در تهران درباره موضوعات مختلف گفت‌وگو شد..

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا